Team

Wij staan voor u klaar!

Elke dag staan de medewerkers voor u klaar. Zij helpen u en denken met u mee. Organiseren uw evenement en zorgen voor de lekkerste hapjes en drankjes. Tiliander staat voor u klaar.

Openingstijden Tiliander:
maandag t/m vrijdag: 09.00-23.00 uur
zaterdag 10.00-18.00 uur
zondag 12.00-18.00 uur

Openingstijden kantoor: Elke werkdag van 09.00 - 17.00
Openingstijden theaterkassa: Elke werkdag van 09.00 - 17.00 (let op! u kunt alleen pinnen) en één uur voorafgaand aan iedere voorstelling (u kunt betalen met pin en contant geld)

Bel naar 013 207 3333
Mail naar info@tiliander.com

Verder kunt u contact opnemen met:

Directeur
Ruud van Eeten
directie@tiliander.com

Horeca en verhuringen
Coran van Iersel
horeca@tiliander.com

Publiciteit
Lizan Pennings
publiciteit@tiliander.com

Financiën
Wil van Rijsbergen
financien@tiliander.com

Administratie
Inge Vingerhoets
administratie@tiliander.com

Secretariaat en Planning
Gülsevim Sarikaya
secretariaat@tiliander.com

Techniek
Roy Klomp
techniek@tiliander.com

Beheer
Hans Heesakkers
beheer@tiliander.com


Het Bestuur

Voorzitter: Prof. Dr. S.C.W. Eijffinger
Penningmeester: J. Emmen
Bestuurslid: A. van der Wouw
Bestuurslid: R. Mallens

U kunt ons ook altijd bereiken via social media
Facebook https://www.facebook.com/TilianderOisterwijk/
Twitter https://twitter.com/Tiliander